Asjad, mis pööraselt erutavad

Hämmastav, milliseid uudisnupukesi Õhtulehest suhete rubriigist leida võib. Ei tea kohe kas nutta või naerda. 😀 Järgnevalt oli toodud välja siis selline nimekiri veidratest asjadest, mis naisi meeste puhul pööraselt erutada võib:

 1. Kena ja kohev habe
 2. Pikad ripsmed
 3. Mees, kes oskab taimedega toimetada
 4. Mehe selg
 5. Mees, kes on lasknud teha maniküüri
 6. Mitmekeelne mees
 7. Juuksed
 8. Pikad näpud
 9. Väheke hooletu välimus
 10. Natuke paksuke
 11. tugevad randmed
 12. Puudulikud või koledad hambad
 13. Kõrvad ja kõrvarõngad
 14. Ilus vöö
 15. Ilusad lihased

Minu meelest ainukene veider asi on siin nimekirjas puudulikud või koledad hambad. Okei, natukene puseriti hambarida mind ei häiri ja ei oota ka et hambad peaksid olema valged nagu paberileht, aga mustad kontsud oleks juba küll liig. Ei kujuta ette naist kellele võiks ka selline asi peale minna, rääkimata sellest et sahtel on täiesti tühi. Ilus on vaadata ikka hoolitsetud hambaid. Eriti noore inimese puhul. Ehh, jälle ootus ja hinnang.

Tegelikult siin nimekirjas isegi leidub üks asi, mis mind pööraselt erutab ja need on juuksed. Siinkohal on aga nii, et mulle ei meeldi mitte kõik juuksed. Need on blondid ja väga lühikesed. Kõige rohkem võtab jalust nõrgaks ikka brünett pea + lühikene kuni poolpikk pats või soeng – selline mida võiks lõputult sõrmitseda! 😀 Lisaks sellele erutab mind mehe puhul pööraselt siidpehme silitus! No siis olen ma küll nagu sulavõi… See on nii mega tunne, et võiksin elada vabalt isegi tsölibaadis ainult selle nimel. 😀 Veel erutab mind pööraselt hääletoon mis pole madal ega hele, vaid selline… keskmine… Ja lõpetuseks erutab mind pööraselt see, kui sportlik mees kannab kašmiirist kõrge kaelusega sviitrit.

Vot sedasi. 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s